Çınar Kasrı’nda Organizasyon Keyfi

0
547

Çınar Kasrı’ndan bahseder misiniz?
Çınar kasrı Ankara da sadece organizasyonlar için planlanmış en büyük açık alana sahip bir mekan.  Proje, beklentiler ve tecrübeler doğrultusunda en ince ayrıntısına kadar detaylı bir şekilde planlandı ve uygulandı. Düğün günü çiftlerimizi güler yüzlü ekibimizle kapıda karşılıyoruz. Onlar için özenle hazırlanan VIP odalarında kahvaltılarını yaptıktan sonra kuaför, makyaj ve fotoğraf çekimine geçiyoruz. Ayrıca mekân organizasyona uygun hazırlanırken çiftlerimiz terasımızdan bahçedeki hazırlıkları yakından takip etme şansı buluyor.

Davet menülerimizin tamamının Çınar Kasrı mutfağındaki tecrübeli ustaların elinden çıkıyor olması organizasyon sahiplerini oldukça rahatlatıyor. Mekandaki en ince detay personel yolunun bulunması , bu sayede servis sırasında personelimiz konuklarımız arasından değil onlar için planlanan yolu kullanmaktadırlar. Diğer bir detay ise aynı gün içinde ikinci bir organizasyon yapmıyor olmamız. Böylece çiftlerimiz ve aileleri kendilerini evlerindeki gibi rahat ve samimi hissediyor.

Evlenecek çiftlere verdiğiniz hizmetler nelerdir?
Çınar Kasr-ı olarak bünyemizde gerçekleştirdiğimiz düğün, toplantı, davet ve organizasyonlardan edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda, düğün sahiplerinin ve organizasyon firmalarının işlerini kolaylaştırabilmek amacı ile davet öncesi süreçte düğün planlama hizmeti vermekteyiz. Organizasyon gününden en az 1 hafta önce Çınar Kasrı mutfak ve servis sorumluları, organizasyon, fotoğraf ve müzik şirketlerinin sorumluları, çiftlerimiz ve ailelerinin katıldığı, aynı zamanda yemek tadımının da yapıldığı bir toplantı düzenliyoruz.

Bu toplantıda düğün ile ilgili tüm detaylar saatleri ve içerikleriyle birlikte planlanıyor. Böylece çiftlerin ve ailelerinin düğün günü yapılacak her şey hakkında bilgi sahibi olmalarını ve rahatlamalarını sağlıyoruz. Ayrıca çiftlerimiz ve arkadaşları için 2 ayrı Vıp odamız bulunmaktadır. Bu da hazırlık aşamalarını rahat ve konforlu bir şekilde geçirmelerini sağlıyor. Organizasyon sonunda ise çiftlerimiz için özenle hazırladığımız süit odamızda dilerlerse gece konaklama da sağlayabiliyoruz.

Sizce unutulmaz düğün daveti için olmazsa olmazlarınız nelerdir?
En başta güler yüz ve samimiyet geliyor. Düğün günü çiftlerimizi güler yüzlü ekibimizle kapıda karşılıyoruz. Çınar Kasrı olarak yaptığımız organizasyonlarda en önemli önceliğimiz , olmazsa olmazımız evlenecek çiftimizin, düğün sahiplerinin ve gelen tüm konukların Çınar Kasrı’ndan ayrılırken yüzlerinde bir tebessüm görmektir.

Bunu sağlamak içinde alanında uzman mutfak kadromuz, adeta kendi evinde misafir ağırlarcasına samimi ve profesyonel servis ekibimiz ve markalaşmış organizasyon şirketlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Unutmayın Çınar Kasrı da dünya evine giriyorsanız olmazları mümkün kılan bir ekiple karşılaşacaksınız.

Mekânın fiziksel özelliklerinden bahseder misiniz? Olumsuz hava koşulları için ne önlemler alıyorsunuz?
İncek’te 5000 metrekare alana kurduğumuz tesisimizde, 300 kişilik yemek kapasiteli kapalı alan, 2000 kişilik açık alan ve 2 adet VİP odası mevcuttur. Özel organizasyonlar, düğün, nişan, şirket yemekleri, lansmanlar, toplantı ve seminerlerde hizmet vermek üzere bina ve bahçe özel olarak projelendirildi.  Olumsuz hava koşullarında ise bahçemizde 600 kişiye kadar şemsiyelerimizle koruma sağlayıp, tabiat ananın bize yaptığı ufak sürprizlere rağmen konuklarımıza açık havada hizmet vermekteyiz. Ayrıca 300 kişilik iç mekânımızı da ikinci bir alternatif olarak değerlendirilebiliyoruz.

Evlenecek çiftlere mekân seçimi için nelere dikkat etmelerini önerirsiniz?
Öncelikle düğün temanıza karar vermeniz gerekiyor. Yani hayalinizdeki düğünü tamamlayacak bir mekan en önemli kural. Tabi karar verirken ulaşım kolaylıkları, kapasitesi, menü seçenekleri, personel sayısı çok önemli. Seçeceğiniz mekanların, özellikle ara mevsimlerde değişiklik gösterebilen, beklenmedik hava durumlarına karşı kapalı salonlarının olmasına dikkat etmelisiniz.

Çiftlerin düğün organizasyonlarını yapacakları mekanlarda bize göre dikkat edilmesi gereken iki ayrı husus ise, ilk olarak organizasyon yapılan mekanda gün içerisinde bir tek organizasyon olması ve yine mekanın catering firmalarıyla değil kendi profesyonel mutfak ekibiyle çalışmasıdır. Bizim de Çınar Kasrı olarak en büyük artılarımız şüphesiz ki bunlardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here