Ayşegül Aldinç Yeni Albümünün İlk Konserini Altınoran Meydan’da Verdi

0
340

Türkiye gayrimenkul sektörünün temalı en büyük yaşam projesi olan Altınoran, Ankara’nın sosyal hayatına renk katacak etkinliklerine başladı. Snowland’i, ExtremeLand’i, mağazaları, cafeleri ve restoranlarıyla Başkentlilerin yeni buluşma noktası olacak Altınoran Meydanı, 10 Nisan Pazar günü Ayşegül Aldinç konseriyle renklendi.

Yaşamın başladığı Sinpaş Altınoran’da baharın gelmesiyle açık hava etkinlikleri de düzenlenmeye başlandı. Türkiye’nin 365 gün açık, ilk ve tek snowflex kayak pisti Snowland, adrenalin tutkunlarının yeni adresi ExtremeLand ve sizi gökyüzünde bir yürüyüşe davet eden Skywalk gibi pek çok donatıyı projenin içinde bulunduran ve Ankaralıları birbirinden eğlenceli ilklerle buluşturan Altınoran, düzenlenen sosyal aktivitelerle de Ankara’nın yeni cazibe merkezi haline gelecek.

Altınoran Meydanı konserleri sezonu Ayşegül Aldinç ile açıldı

Baharın gelmesiyle birlikte Altınoran’ın sosyal hayatı da renklenmeye başladı. Projenin merkezinde yer alan Yüzyıl Meydanı’nda 10 Nisan Pazar günü sahne alan Ayşegül Aldinç, muhteşem sesi ve performansı ile Altınoran sakinlerine ve Ankaralılara eğlence dolu saatler yaşattı. Sek’iz adlı albümünü yeni çıkaran Aldinç, şarkılarını ilk kez Altınoran konserinde seslendirdi. Proje sakinleri evlerinden uzaklaşmadan aileleriyle ve sevenleriyle keyifli dakikalar geçirdi. Altınoran sakinlerinin yanı sıra Ankaralıların da ilgi gösterdiği Ayşegül Aldinç konserinde şarkılar hep bir ağızdan söylendi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here