Liv Hospital Ankara 1 Yaşında! Kusursuz yaşam başlıyor…

0
845

Liv Hospital Ankara 1. Doğum gününde Başkentlileri sevindirecek bir açılış yaptı. Liv Estetik Ankara’nın açılışının yapıldığı 1. Yıl kutlamalarına oyuncu Hande Ataizi, Onur Büyüktopçu ve şarkıcı Banu Zorlu katıldı. Hande Ataizi ve Onur Büyüktopçu’nun sunuculunu üstlendiği etkinlikte bölüm doktorları Sevil Özdöl ve Birol Civelek sunum yaptı. Açılışta yapılan çekilişte misafirlere hediyeler dağıtıldı.

Kusursuz Yaşam Başlıyor…

Tıptaki gelişmeler, hastalıkların teşhis ve tedavisinde kullanılan yeni yöntemler sayesinde insan ömrü gittikçe uzuyor. Sağlıklı, genç ve güzel görünmek kadın erkek birçok kişi için gittikçe daha da önem kazanıyor. 1’inci yaşını kutlayan Liv Hospital Ankara, alanında tecrübeli hekimleriyle 360 derece hizmet veren “Liv Estetik Ankara” ile sektörde öncü olmaya devam ediyor.

Ankara’da kapsamlı ve modern bir estetik kliniği kurduklarını belirten Liv Hospital Ankara Medikal Estetik Kliniği Sorumlusu Uzman Dr. Sevil Özdöl, lazer, bölgesel incelme, saç ekimi ve dövme sildirmeye kadar birçok hizmeti verdiklerini söyledi. Sadece kadınlara değil erkeklere de hizmet veren Liv Estetik Ankara’da operasyonlar bir bütün olarak ele alınıyor. Son teknoloji uygulamalar ile kusursuzluk hedefleniyor.


Liv Hospital Ankara 1 Yaşında!

2014 Kasım ayında faaliyete başlayan Liv Hospital Ankara sunduğu özel tedavi programları ve 360 derecelik hizmet anlayışı ile kişiselleştirilmiş sağlık hizmetini sunmanın mutluluğu ve gururunu yaşıyor. Liv Hospital Ankara Genel Müdürü Dr. Mustafa Köroğlu “Hızlı yol almamızın en önemli nedeni oluşturduğumuz medikal vizyon, deneyimli ve güncel hekim kadromuzdur. Kısa sürede sağlam bir şekilde oluşturduğumuz Liv geleneği ve tecrübesini, Ankara’nın kalbinde Çankaya’ya açtığımız Liv Hospital’a aktararak çalışmalarımızı devam ettiriyoruz” dedi.

İsmi verilirken “Leading International Vision” (Sağlıkta Uluslararası Vizyon) prensibinin baş harflerinden esinlenilen Liv Hospital, sahip olduğu vizyonu ile ulusal ve uluslararası arenada sağlık hizmetleri alanında liderlik edebilecek bir markanın oluşumudur. Kusursuz hizmet anlayışı, hastalık değil sağlık kavramını öne çıkartan duruşuyla Liv Hospital, Türkiye’nin uluslararası arenada sağlık vizyonunu oluşturan kurum olma yolunda hızla ilerliyor. Ayrıca yaşam kalitesini artıracak en iyi hizmeti ve çözümleri sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here