Fatoş Koçak Angiad Balosu’nda

0
687

Ankara Genç İşadamları Derneği’nin Shearaton Otel’de düzenlediği yılbaşı balosuna çok sayıda üye ve eşleri katıldı. Yerel ve ulusal basının da yoğun ilgi gösterdiği baloda üyeler adeta şıklıklarıyla birbirleriyle yarıştı. Yönetim kurulundan üyelere kadar hemen hemen tüm üyelerin hazır bulunduğu gecede adeta podyum gibiydi.

Ünlü şarkıcı Serkan Kaya en güzel parçalarıyla hayranlarını büyüledi. İş, siyaset ve sanat dünyasından çok sayıda konuğun da katıldığı baloda çok sayıda büyükelçi ve ticari ateşe de yerlerini aldı. Özellikle hanımların birbirinden şık tuvaletleri içinde adeta göz kamaştırdığı gecede geleneksel açılış konuşmasını Başkan Semiz yaptı. 2016 yılının ülkemize, içinde bulunduğumuz coğrafyaya ve tüm dünyaya kalıcı bir barış getirmesini dileyen Başkan Semiz, eğlenceyi başlattı.

Geceye derneğin en popüler üyelerinden Fatoş Koçak da katıldı. şık tuvaletiyle tüm dikkatlerine üzerine toplayan Koçak’a ilgi büyüktü. Balgat’ta yer alan The Fatosh adlı butikte kent modasına yön veren Fatoş Koçak’ın bordo tuvaleti büyük sükse yaptı.

Sheraton Otel’de düzenlenen Ankara Genç İşadamları Derneği balosunda Fatoş tüm gece pistlerdeydi. Ünlü sanatçı Serkan Kaya’nın populer şarkılarıyla kendinden geçen Koçak, iş dünyasındaki başarılarını adeta piste de taşıdı. Gece boyunca gönlünce eğlenen Fatoş Koçak’a medya da yoğun ilgi gösterdi…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here