Sağlıklı ve Lezzetli Köftenin Adresi: USTA!

0
351

Geçtiğimiz aylarda Park Vera Alışveriş Merkezinde açılan ‘Usta Mangal’ Ankaralı köfte severlerin vazgeçilmez adresi oldu. Cam mangalda ‘kendin pişir kendin ye’ konseptiyle müşterilerine kaliteli ve sağlıklı hizmet sunan @Usta Satın Alma Müdürü Cafer Arapoğlu ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Sizi farklı kılan özellikleriniz nelerdir?
Köftemizin lezzetinde iddialıyız ve bu bizi farklı kılan en büyük özelliğimiz. Ankara’da köfte yemek isteyen herkes @Usta’ya gelmeli. Bizim köftemizi yedikten sonra ne demek istediğimi daha iyi anlayacaklardır. @Usta köftesi bir mangal köftesi değil. Tat olarak diğer köftecilerden çok daha farklı bir yerdeyiz. @Usta köfte başka bir yerde yok. İçerisinde et, soğan ve ekmekten başka hiçbir malzeme bulunmuyor. Tamamen katkısız, sağlıklı ve lezzetli. Cam mangalda pişiyor olması en büyük farkımız. Cam mangalın sağlıklı olmasının yanı sıra, ayrı bir özelliği de köfteyi kurutmamasıdır. 10 cm kalınlıktaki etin bile içini çok rahat pişirebiliyor. Ama normal mangalda pişirmeye kalkarsanız, köfte hem kurur hem yanar.

@Usta’nın sektördeki yeriyle ilgili neler söylersiniz?
Sektörde biz henüz yeniyiz ama ufkumuz çok geniş. İlerisi için çok yüksek ve güzel planlarımız var. Bunları gerçekleştirmek için ağır adımlarla ilerliyoruz. Şu anda tutturduk ve böyle gideceğine de inanıyoruz. Ben inanıyorum ve görüyorum ki çok güzel yerlere geleceğiz.

@Usta’da müşterileri neler bekliyor?
Burayı tercih edenler, cam mangala ve cam mangalda pişen köftenin tadına geliyorlar. Zaten bir defa gelip, burada köftemizin tadına bakanlar, bir dahaki hafta tekrar geliyor. Yine köfte yiyor. Sürekli köfte yenir mi derseniz? Evet, bizim köftemiz sürekli yeniyor. Sağlığını düşünen, lezzetli köfte yemek isteyen ve güler yüzlü hizmet almak isteyen herkes buraya gelmeli ve bizim köftemizin tadına bakmalı. Tadına baktıktan sonra zaten kimse vazgeçemiyor.

2015 yılı için hedefleriniz nelerdir?
2015 yılı içerisinde 5 şube, sonraki 5 yıl içerisinde ise 40 şube hedefimiz var. Bu hedeflerimizin projeleri hazır, zaman içerisinde uygulamaya koyacağız. Bunun yanında yurtdışı projelerimiz de var. Türkiye geneli 40 şube, yurtdışında ise en az 4 şube açmayı planlıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here