Ece Gürsel Düğün Fuarı’nda

0
451

Düğün ve Evlilik Fuarı 2015’e Ece Gürsel damgasını vurdu. Muhteşem organizasyonda düzenlenen defilede podyuma çıkan Gürsel, kelimenin tam anlamıyla davetlileri kendine hayran bıraktı.

Olgunlaşma Enstitüsü tarafından gerçekleştirilen ve ‘kınalı gelin’ kavramıyla sahnelenen defile de büyük yankı uyandırırken, genç modacı Seren Erdoğan’ın yaratıcı çalışmaları da ayakta alkışlandı.

Hayatlarını birleştirmeye karar veren, evlilik hazırlığı içerisinde olan çiftler ATO Congresium’da düzenlenen Düğün ve Gelinlik Fuarı’na akın etti. Kentin en çok okunan yayınlarından Ankara life dergisinin de sponsor olduğu organizasyona 100’ün üzerinde firma 8 bin metrekare alanda konuklarını ağırladı. Başkent’te üçüncü kez organize edilen fuarda, evlilik hazırlığı yapan çiftler ve aileleri, düğünle ilgili tüm ihtiyaçlarını bulabildi.

Ankara Life Dergisine açıklamada bulunan fuar organizatörü Messe Stuttgart Ares Fuarcılık Proje Koordinatörü Erdinç Salcı: “TÜİK verilerine göre; evlenen çiftlerin sayısı bir önceki yıla göre %1,9 artarak 603,751’e yükseldi. Aynı istatistiğe göre, İstanbul’dan sonra en çok evliliğin yapıldığı kent olan Ankara’da 36.191 ve bölge itibariyle de 68.626 evlilik gerçekleşti. Ünlü model Ece Gürsel’in katılımıyla özel tasarım gelinliklerden oluşan bir defile de ziyaretçilerle olacak” açıklamasında bulundu.

Kaset Bantlarından Abiye

Genç kuşak moda tasarımcılarından Seren Erdoğan da Ankara Düğün ve Evlilik Fuarı 2015’e katılan simalar arasındaydı. Düzenlenen defilede katılımcılara tasarımlarını sunan Erdoğan, kaset bantlarından ördüğü abiye kıyafetle büyük alkış aldı. Toplam dört eseriyle podyuma çıkan Seren Eroğan, aynı zamanda başkentin en çok okunan yerel yayınlarından Ankara Life dergisinde moda üzerine yazılar yazıyor.

Şen Şakrak Kulis

Ankara Ticaret Odası Congressium Fuar Merkezinde düzenlenen Düğün ve evlilik Fuarı’nda kulise girme imkanı bulan tek yayın, Ankara Life dergisi oldu. Ece Gürsel başta olmak üzere Esra Gürler, Aytül Yavuz, Ebrar Kula, Buket ve Reyhan Karadeniz kardeşler ile Engin Alkan, Seren Erdoğan, Evrim Memili ve Levent Köksal gibi saç ve makyaj sanatçıların sahne arkası görüntülerine ulaşan Ankara Life Dergisi, bu sayede modellerin bilinmeyen anlarını okurlarıyla buluşturuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here