Ankara’nın Önde Gelen Başkanları EMSİAD’daydı

0
329

EMSİAD yeni yerinin açılışını görkemli bir törenle kutladı. Yüzlerce seçkin misafir ve iş adamının yanı sıra siyaset ve bürokrat gibi farklı kesimlerden birçok iş adamını ağırlayan Genç ve Başarılı Başkan Ahmet Soylu, Enerji Tasarrufu Haftasına denk getirdikleri açılışa katılımdan ve ilgiden memnuniyetini dile getirdi.

Açılışta, konuşmasıyla, misafirlerine ve üyelerine teşekkür eden, Başkan Soylu; “Türkiye Derneği olma yolunda hızla ilerliyoruz. Ankara dışında 10 ildeyiz. 2015’de 25 ilde olacağız. Yapacağımız bir tüzük değişikliği ile yeni yerimizde daha hızlı, daha dinamik, daha inovatif bir EMSİAD göreceksiniz. Amacımız, Türkiye’de, Elektrik, Enerji, Mühendislik Konularında etkin, verimli bir STK olmaktır. Yeni yerimizin hepimize hayırlı ve uğurlu olmasını diler, bizleri bu güzel günümüzde yalnız bırakmayan siz değerli misafirlerimize, ayrı ayrı çok teşekkür ederim ”dedi.

Kurdele kesme töreninden sonra EMSİAD, KOSGEB Siteler Müdürü Hacı Murat Elyürek ile üyelerine ilk eğitimini yeni yerindeki eğitim salonunda verdi. Geç saatlere kadar birlikteliğin, çoğalmanın güzel karelerine tanıklık eden EMSİAD, müzik dinletisi ve ikramları ile misafirlerini ağırladı. EMSİAD üyelerinden ve MÜSİAD Ankara Şubesi Başkanı Sn. İlhan Erdal; “ EMSİAD’ın büyümesinden, güçlenmesinden, gurur ve mutluluk duyuyorum. Başkanımız çok çalışkan ve dinamik. Ona güveniyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here