JW Marriott Ankara’nın “WEDDING” Hizmetleri Saymakla Bitmiyor

0
654

Başkent’in önemli ve özel düğünlerine yaptığı ev sahipliğiyle dikkatleri çeken JW Marriott Ankara hazırlık aşamasındaki gelin ve damatlar için oluşturduğu yeni hizmetiyle düğün hazırlıklarınızı daha da kolaylaştırıyor. Otel içerisinde yeni açılan “wedding boutique” ile alacağınız tüm hizmeti rahatça görüşebilir, aynı zamanda görebilir ve ihtiyacınız olan tüm hizmeti en kaliteli ve en şık haliyle bulabilirsiniz.

Düğün Hazırlıklarına Online Destek
Düğün hazırlıklarında belki de en değerli şeylerden biri de “zaman”. Onca hazırlık içinde oradan oraya koşturma derdine son veren JW Marriott Ankara’nın yeni web sayfası gelin & damat adayları için vazgeçilmez bir adres. Düğün öncesi& sonrası hizmetler, menüler, salon ve masa süslemeleri ve çok daha fazlası hakkında bilgi edinebileceğiniz “wedding” web sayfasıyla evlenecek çiftlere yardımcı olan JW Marriott Ankara, bu özel günün unutulmaz olması için her ayrıntının düşünülerek hazırlandığı eşsiz bir program sunuyor.

Düğün Öncesi & Günü & Sonrası…
Çiftlerin evlilik hazırlıkları sırasında yaşadıkları stresin etkilerini azaltmak, bu yoğun süreçten biraz olsun uzaklaşmalarını sağlamak adına eşsiz spa deneyimleri sunan Karma Spa Wellness & Fitness’ta Türk Hamamı, sauna, jakuzi, buhar odaları, rahatlatıcı masaj uygulamalarının yanı sıra “Geleneksel Gelin Hamamı” ve “Bekarlığa Veda Partileri” verilen hizmetler arasında yerini alıyor. Düğünden sonra da yorgunluğunuzu burada atmayı unutmayın.

Gelin ve damat adaylarının düğünlerinin gerçekleşeceği mekânda hazırlanmaları artık sıklıkla rastlanan bir durum. Misafirlerin konforu için her türlü ayrıntının düşünüldüğü odalar Ankara manzarasıyla keyifli ve dinlendirici bir atmosfer yaratıyor. Odalarda sunulan jakuzi, king size yataklar, DVD player gibi hizmetler günün tatlı stresinden kurtulup rahatlamanızı sağlayacak.

Görkemli Balo Salonu ya da Açık Hava Terası…
JW Marriott Ankara’nın göz kamaştıran balo salonu rüya gibi düğünlere ev sahipliği yapıyor. Balo salonu yemekli davetler için 1.254 kişi kapasiteli olup, kokteyllerde 1.700 kişiyi ağırlayabiliyor. Yaz düğünleri içinse banket düzeninde 880 kişiyi, kokteyllerde 2.000 kişiyi ağırlayabilen Attelia Teras, evlilik hazırlığı içerisinde olan çiftlerin ilk tercihi oluyor.

İster Düğün İster After Party
JW Marriott Ankara, görkemli balo salonunun yanı sıra spor ve eğlenceyi buluşturan dinamik ambiyansında konsept partilere ev sahipliği yapan Velocity Sports & Entertainment’ta organize ettiği düğünler ve “after party”ler ile de çiftlerin ilgisini çekiyor. İster baştan sona düğününüzü yapabileceğiniz isterseniz de düğünden sonra sabaha kadar sürecek partinize ev sahipliği yapabilecek Velocity’de eğlencenin ritmi hiç düşmüyor. Sizin zevkinize göre seçilmiş lezzetli menü ve rengarenk alkollü/ alkolsüz içeceklerle sıra dışı bir düğün veya parti sizi bekliyor.

Özel Sofralara Özel Sunumlar…
Her otel düğün sofralarını ve menülerini özenerek hazırlar. Ancak JW Marriott Ankara için durum biraz farklı. Sadece özen göstermekle ve lezzetli yemekler yapmakla yetinmeyen usta şefler yemeklerin sunumu için de ayrıca bir hazırlık yapıyorlar.
Soğuk mezelerin servisi için kullanılan 9 bölmeli servis tabağı bu hazırlığın en belirgin örneği belki de. Lezzetlerin birbirine karışmadan servis edilmesi konusunda oldukça hassas davranan şefler aynı tabak içinde birbirinden farklı soslarla 9 ayrı lezzeti sunabiliyor olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Artık JW Marriott Ankara’nın misafirleri tarafından da “ünlü” chef table olarak anılan servis tabağı görselliği ve lezzetleriyle büyük beğeni topluyor. Düğün davetleri için zengin içerikli 11 farklı menü hazırlayan şefler, davetinizi ziyafete dönüştürüyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here